Caracteristici generale
| Tip
?
| de condensare |
| Performanţă | 20 l/24h |
| Aria de acoperire | 30 mp |
| Capacitate rezervor | 1.8 litri |
| Agent termic | R290 |
| Display | da |
| Debit de aer | 125 m3/h |
| Ionizare | da |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de Zgomot | 38 dB |
| Putere consumata | 325 W |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni interioare (ÎxLxA) | 455x290x195 mm |
| Greutate | 10.8 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Dezumidificator de aer Cooper&Hunter CH-D009WD9-20LDWF sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.