Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | antracit |
| Sistem de stocare | 1 dulap |
| Lăţime | 750 mm |
| Înălţime | 590 mm |
| Adâncime | 460 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |
| Cod EAN | 8697941939456 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Orka Lago 75 Antracite (10028) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.