Caracteristici generale
| Tipul de inhalator | compresor |
| Modul de utilizare | staționar |
| Intensitatea fluxului | 15 l/min |
| Presiunea de lucru a compresorului | 0-110 kPa |
| Nivelul de zgomot | 55 dB |
| Dimensiuni | 19.6x35.7x18.5 cm |
| Greutatea | 2.5 kg |
| Culoare | negru |
| Echipament | mască pentru adulți ,
mască pentru copii ,
muștiuc cu supapă ,
duză pentru nas ,
tub de aer ,
filtru de rezervă |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gima |
| Cod EAN | 8033717011412 |
Specificațiile și imaginile produsului Inhalator Gima Comp-A Neb Professional (28090) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.