| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 52 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1050 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 650 m³/h |
| Putere | 257 W |
| Putere iluminare | 1x7 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 49 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 51.4x28x33.4 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Țară producătoare | Polonia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 20 kg |
| Producător | Elica |
| Cod EAN | 8020283049246 |









