Inspirat de caderea lina a unei frunze, sub adierea calma a unei brize LEAF Curv conduce bebelusul spre un taram al viselor, parca ireal…Designul unic a fost conceput luand ca punct de plecare perceptia bebelusului asupra lucrurilor ce-l inconjoara.
Astfel nu doar bebelusul va fi multumit ca se odihneste in cel mai confortabil sezlong, dar si parintii, pentru ca au o piesa de mobilier moderna si stylish.
LEAF Curv rezolva problema gasirii unui spatiu sigur, simplu, confortabil dar si natural, care-l sa-l linisteasca pe bebelusi asa cum doar mamica o face. Miscarea este naturala – simpla si extraodinara. Testele realizate confera rezistenta produsului, pana la o greutate de 60 kg.
| Tip | balansoar |
| Vârsta micuţului | de la 0 la 48 luni |
| Masa copilului | 0 - 60 kg |
| Culoare principală | gri |
| Centură de siguranţă | da |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 70x69x46 cm |
| Greutate | 5.8 kg |
| Producător | Nuna |









