Caracteristici generale
| Диаметр душевого диска | 100 mm |
| Длина лейки | 235 mm |
| Formă | rotundă |
| Количество режимов струи | 3 |
| Material | plastic |
| Максимальный расход воды (при 3 бар) | 12 l/min |
| Culoare | crom |
| Altele | lungimea furtunului 150 cm |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487055932 |
Specificațiile și imaginile produsului Pară de duș Bisk Base 3F 05593 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.