| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 187.5 mm |
| Lăţime | 76 mm |
| Grosime | 16.9 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Brembo |
| Marca auto | Volkswagen , Porsche |
| Număr OE | 7P0698451 , 7P6698451 , 95835293900 , 95835293950 |
| Producător | ATE |









