Caracteristici generale
| Putere consumată | 1050 W |
| Скорость движения ленты | 380 m/min |
| Рабочая Ширина ленты/листа | 75 mm |
| Размеры ленты/листа | 533х76 mm |
| Colector de praf | da |
| Reglarea rotației | da |
| Вес | 3.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu banda Ronix 9103 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.