Caracteristici generale
| Alimintare | Acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | nu |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Încărcător | nu |
| Turatia in gol | 19500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 76 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | M6 |
| Greutatea masinii | 1.8 kg |
| Disc inclus | da |
| Altele | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6941639879763 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Total Tools TAGLI7601 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.