Caracteristici generale
| Numărul de ventilatoare | 1 |
| Dimensiuni ventilatorului | 120x120 mm |
| Grosimea ventilatorului | 28 mm |
| Viteza maxima ventilatorului | 2000 rpm |
| Flux de aer | 50 CFM |
| Nivel de zgomot | 31 dB |
| Tip de conector | 4 pin |
| Backlight color | ARGB |
| Speed controller | Auto (PWM) |
| MTBF | 40000 o. |
| Greutate | 390 g |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de carcasă DarkFlash INF34 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.