Caracteristici generale
| Tip | leagăn |
| Numar blocuri | 1 |
| Virsta | de la 0 la 6 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 9 kg |
| Culoare | negru |
| Material tapițerie | textil |
| Greutate landou | 3.5 kg |
| Dimensiune pliată | 83x41x16 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Landou Nuna LYTL Riveted sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.