| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 360 mm |
| Diametru | 610 mm |
| Lungimea | 360 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 18 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 50 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | producator: Italia |
| Producător | Cellini |









