| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 270 mm |
| Lungimea | 670 mm |
| Lățime | 320 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 6 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | fumuriu |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100001426828 |









