| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 120 mm |
| Lungimea | 900 mm |
| Lățime | 700 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 6 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 3600 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | crom , alb |
| Producător | Flitz Leuchten |
| Cod EAN | 8435628423993 |









