Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 130 mm |
| Lungimea | 540 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 11760 lm |
| Putere maxima per bec | 168 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | GNH |
| Cod EAN | 2100001758226 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră GNH 295022 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.