Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 1000 mm |
| Diametru | 55 mm |
| Tip dulie | GU10 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | halogen ,
LED |
| Putere maxima per bec | 35 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Material abajur | aluminiu |
| Culoare carcasa | nichel |
| Culoare abajur | nichel |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Kaqiusha SD8111FRC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.