| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1000 mm |
| Diametru | 450 mm |
| Lungimea | 400 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 2700 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Putere maxima per bec | 30 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Lampardi |









