Lampa suspendată LED cu sticlă texturată și detalii aurii este un element decorativ ce îmbină luxul cu modernitatea. Construcția sa alungită evidențiază transparența cristalului, permițând luminii să se refracte spectaculos.
Această lampă este ideală pentru spații precum săli de mese, livinguri sau coridoare, oferind o lumină caldă și primitoare. Datorită tehnologiei LED cu economie de energie, asigură eficiență energetică fără a compromite stilul.
Un complement perfect pentru interioare moderne și rafinate.
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1200 mm |
| Lungimea | 500 mm |
| Lățime | 120 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Reglarea temperaturii culorii | da |
| Fluxul de lumină | 2000 lm |
| Temperatura de culoare | 3000-6000 K |
| Putere maxima per bec | 20 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticla |
| Culoare carcasa | auriu |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Lampardi |









