Transformați-vă spațiul de locuit cu uimitorul nostru candelabru crem. Această piesă elegantă va adăuga o notă de rafinament și farmec oricărei încăperi, creând o atmosferă caldă și primitoare pe care dvs. și oaspeții dvs. o veți iubi.
Elevați decorul casei dvs.
Candelabrul crem are un corp din plastic cu un capac din pvc, oferindu-i un aspect elegant și modern care va completa orice stil de decor. Culoarea crem moale adaugă o notă de căldură și eleganță camerei, făcându-l piesa statement perfectă pentru casa ta.
Creați o ambianță relaxantă
Cu o înălțime totală de 70 cm și o lungime a cablului de 90 cm, acest candelabru este de dimensiunea perfectă pentru orice cameră din casa dvs. Soclul de tip 1 x e 27 permite un bec de maxim 40 w (nu este inclus), oferind cantitatea potrivită de lumină pentru a crea o ambianță confortabilă și relaxantă.
Detalii tehnice:
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 700 mm |
| Diametru | 300 mm |
| Lungimea | 200 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | textil |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | bej |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283519361 |









