Caracteristici generale
| Montare | cârlig |
| Denen / uzor / decor | da |
| Lipsa de abajur | da |
| Înălţime | 850 mm |
| Diametru | 740 mm |
| Lungimea | 650 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 8 |
| Tip bec | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Culoare carcasa | negru ,
bronz |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283416707 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Opviq Dofa 73-08 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.