| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 350 mm |
| Lungimea | 700 mm |
| Lățime | 150 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | bronz |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8683342387071 |









