Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 240 mm |
| Diametru | 56 mm |
| Lungimea | 1000 mm |
| Tip dulie | GU10 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | halogen ,
LED |
| Putere maxima per bec | 50 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Alte informații
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254818288 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Orno ADOP6189BGU10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.