Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Lipsa de abajur | da |
| Înălţime | 1200 mm |
| Diametru | 340 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | economie de energie ,
lampă cu incandescență ,
LED ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Culoare carcasa | aur roz |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Ozcan Rosegold 6445-3A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.