| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1400 mm |
| Diametru | 200 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 30 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | auriu |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 2100001738112, 5906135101177 |









