| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1200 mm |
| Lungimea | 710 mm |
| Lățime | 40 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 30 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | reglarea înălțimii |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780564261 |









