| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 205 mm |
| Diametru | 145 mm |
| Lungimea | 900 mm |
| Lățime | 150 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | SMD LED |
| Reglarea temperaturii culorii | da |
| Fluxul de lumină | 5000 lm |
| Temperatura de culoare | 2300 K, 3000 K, 4000 K |
| Putere maxima per bec | 41 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807540741 |









