| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1500 mm |
| Diametru | 180 mm |
| Lățime | 680 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | economie de energie , lampă cu incandescență , LED , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru , auriu |
| Altele | reglarea înălțimii |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807537468 |









