Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1500 mm |
| Diametru | 330 mm |
| Lungimea | 338 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | economie de energie ,
lampă cu incandescență ,
LED ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal ,
lemn |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru ,
lemn |
| Culoare abajur | negru |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807541205 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Trio Valeria 40 (R31281932) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.