| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 190 mm |
| Diametru | 550 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | maro |
| Culoare abajur | fumuriu |
| Altele | Producator: Rusia |
| Producător | Vitaluce |
| Cod EAN | 4606262254623 |









