Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Lungimea utilă | 7.24 m |
| Складной корпус | da |
| Lungime | 73 cm |
| Adâncime | 38.5 cm |
| Înălțime | 97.2 cm |
| Dimensiuni | 73х38.5 cm |
| Greutate | 3 kg |
| Culoare | negru ,
lemn |
| Material cadru | lemn |
| Material parte de lucru | metal |
Alte informații
| Greutatea brută | 3.81 kg |
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583508158 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de rufe Sepio Aurora 10SUSDREWNAUR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.