Caracteristici generale
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Lungime de undă | 520 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Domeniu de lucru | 15 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 3° |
| Precizie de nivelare | ± 0,2 mm/m |
| Direcția de razele | orizontal ,
vertical |
| Clasă de protecţie | IP 10 |
| Fir | 5/8" |
| Greutate | 1500 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stark |
| Cod EAN | 4402901500201 |
Specificațiile și imaginile produsului Nivela laser Stark LL 1502 G (290150020) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.