Caracteristici generale
| Tip | husa |
| Compatibilitate | 14 " |
| Material | poliester |
| Culoare | gri |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Dimensiuni externe | 350x250x25 mm |
| Protecţie | rezistent la stropire ,
amortizarea compartimentelor |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.19 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.19 kg |
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 5397184911617 |
Specificațiile și imaginile produsului Husă pentru laptop Dell Pro EcoLoop Urban Sleeve Grey (460-BDWQ) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.