| Înălțime | 1970 mm |
| Lățime | 1000 mm |
| Adâncime | 400 mm |
| Tipul cadrului | fără șurub |
| Material cadru | metal |
| Grosimea metalului | 0.8 |
| Acoperire | cu pulbere |
| Culoare cadru | gri |
| Material rafturi | metal |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Sarcina maximă pe raft | 50 kg |
| Culoarea de rafturi | gri |
| Producător | Ухл-Маш |









