| Tip | scară |
| Lungime | 640 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 71 mm |
| Lățime nișă | 91 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 55 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm, 50 mm |
| Sarcina maximă | 1500 kg |
| Sigiliu | umed |
| Material sigiliu | plastic |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 600х31 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | Spania |
| Producător | VOLLE |
| Cod EAN | 8404160833140 |









