| Tip | automat |
| Cafea folosit | cafea boabe , cafea măcinată |
| Rezervor de apa | 1.8 l |
| Capacitate compartiment cafea | 250 g |
| Râşniţă de cafea | ceramică |
| Presiunea maximă | 15 bar |
| Prepararea 2 cani | da |
| Mixer | automat |
| Capacitate carafă pentru lapte | 0.5 l |
| Numărul de băuturi preparate | 12 |
| Americano | da |
| Cafea cu lapte | da |
| Сappuccino | da |
| Espresso | da |
| Ristretto | da |
| Latte macchiato | da |
| Flat white | da |
| Apă fierbinte | da |
| Lungo | da |
| Tava de scurgere detașabilă | da |
| Culoare | negru |
| Material carcasa | plastic |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 357x435x224 mm |
| Greutate | 7.7 kg |
| Țara producătoare | Italia |
| Producător | Gaggia |
| Cod EAN | 8710103952299 |









