O pensulă de detailing, fabricată din materiale de înaltă calitate, cu o atenție excepțională la detalii, pentru a vă asigura că aveți întotdeauna instrumentele potrivite pentru lucrare.
| Material | plastic |
| Culoarea | albastru , portocaliu |
| Lungime | 240 mm |
| Lungimea perilor | 57 mm |
| Lăţime | 28 мм |
| Forma | rotund |
| Cantitate | 1 |
| Producător | Wadfow |
| Cod EAN | 6932584822331 |







