Asigură un somn liniștit și confortabil pentru bebelușul tău cu aceasta protectie de pătuț din colecția „Little Deer”. Confectionat din velur moale, cu 3 panouri matlasate și broderii delicate cu bambi și iepuraș, acest accesoriu decorativ protejează copilul și creează un spațiu cochet și sigur în pătuț.
Sistem de prindere cu fundițe pentru o fixare sigură
Compatibil cu pătuțuri cu bare, dimensiuni 60x120 cm și 70x140 cm
Material: 75% bumbac, 25% poliester
Dimensiuni: 180 x 30 cm
| Tip | solid |
| Numărul de elemente | 1 |
| Dimensiuni generale | 180x30 cm |
| Lungimea totală | 180 cm |
| Înălţime | 30 cm |
| Culoare | bej |
| Desen | cerbi |
| Material | bumbac , poliester |
| Umplutură | poliester |
| Fixare | panglici |
| Producător | Premaman |
| Cod EAN | 3393458126161 |









