Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Lățime | 149 cm |
| Inălțime | 93 cm |
| Adâncime | 45 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
Specificațiile și imaginile produsului Dulăpior Неман Люксор МН-042-10 Alb/Alb Lucios sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.