| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 1,5 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | metal , plasa , plastic |
| Culoare | albastru deschis |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 1 |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 79x20x20 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 120x60x78,5 cm |
| Masă | 11 kg |
| Producător | Baby Mix |
| Cod EAN | 5902216909403 |









