Verificare rapidă a presiunii în anvelope. Compact și convenabil. Ecran digital.
Intervale de măsurare: 0,15 - 7 bari. 2 - 99,5 PSI. 15 - 70 kPa.
| Tip | digital |
| Presiune minimă | 0.15 bar |
| Presiune maximă | 7 bar |
| Buton de eliberare a presiunii | da |
| Unități de măsură | PSI , KPA , Bar |
| Afișaj retroiluminat | da |
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | чёрный , красный |
| Sursă de alimentare | baterie |
| Tipul sursei de alimentare | CR 2032 |
| Dimensiuni | 128mm mm |
| Producător | Vigor |

