| Tip | perete |
| Material | acril |
| Forma | asimetrică |
| Varianta montaj | dreapta |
| Capacitate | 180 litri |
| Hidromasaj | nu |
| Tetieră | nu |
| Mânere | nu |
| Picioare | da |
| Panou | nu |
| Culoare | alb |
| Lungime | 160 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 160x100x57 cm |
| Țara producătoare | Polonia |
| Producător | Polimat |









