Faceți din fiecare masă o experiență sigură, practică și plăcută cu setul de tacâmuri Take&Match de la PETITE&MARS.
Partea funcțională din oțel inoxidabil – durabilă și igienică
Mânere acoperite cu silicon alimentar moale, anti-alunecare și confortabile
Margini rotunjite, sigure pentru utilizare zilnică
| Tip | tacâmuri |
| Material | inox , silicon |
| Vârsta minimă | 12 luni |
| Culoare | bej |
| Numarul în set | 3 |
| Desen | fără desen |
| Furculiţă | da |
| Dimensiuni furculiţă | 13x3 cm |
| Lingura | da |
| Dimensiuni linguriţă | 13x3 cm |
| Cuţit | da |
| Dimensiunile cuțitului | 14x2.5 mm |
| Specificații suplimentare | nu conține BPA și ftalați |
| Producător | Petite&Mars |
| Cod EAN | 8596202016519 |









