Caracteristici generale
| Tipul de conexiune WAN | 10/100/1000 |
| Numar de porturi LAN | 5 |
| PoE Porturi | 1 |
| Frecvența procesorului | 950 MHz |
| Administrare | Web-интерфейс ,
SNMP |
| Cantitatea de memorie RAM | 512 MB |
| Consumul de energie | 10 W |
| Demensiuni | 113x89x28 mm |
| Вес | 0.17 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.4 kg |
| Producător | Mikrotik |
| Cod EAN | 4752224009616 |
Specificațiile și imaginile produsului Router MikroTik hEX refresh (E50UG) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.