| WAN-Port | Ethernet , Wi-Fi , USB , SFP |
| Generarea de rețele mobile | 3G , 4G |
| Standardul Wi-Fi IEEE 802.11 | b/g/n/ax |
| Количество портов LAN | 8 |
| Rata de transfer LAN | 1000 Mbps |
| Rata de transfer Wi-Fi | 574 Mbps |
| Frecvența de lucru Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Disponibilitatea USB-porturi | 1 |
| Suport SIM | nu |
| Antenă de design | amovibil |
| Tipul antenei | Externă x2 |
| Suport tehnologic MESH | nu |
| Standarde de siguranță | WEP , WPA , WPA2 |
| Administrare | RouterOS |
| Мощность сигнала | 23 dBm |
| Antena Gain | 4 dBi |
| Подержка протоколов | IPv4 , IPv6 |
| Demensiuni | 220x125x22 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Mikrotik |
| Cod EAN | 4752224008596 |