Caracteristici generale
| Tip | transportator auto ,
tractor |
| Model | Man |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | roşu |
| Dimensiuni | 871x205x289 mm |
| Длина машины | 87 cm |
| Greutate | 3 kg |
Alte informații
| Producător | Bruder |
| Cod EAN | 4001702027742 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Bruder 02774 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.