Caracteristici generale
| Tip | camion de pompieri |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 190x115x80 mm |
| Длина машины | 19 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 27,5x27,5 cm |
| Ambalaj | polietilenă |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 860002172667, 8600021726679 |
Specificațiile și imaginile produsului Vehicul de urgență ChiToys (26679) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.