Caracteristici generale
| Tip | utilaje de constructii ,
camion benă |
| Scala | 1:40 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare | galben |
| Dimensiuni | 195x90x65 mm |
| Длина машины | 19.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 31,6x18,5x10,6 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | baterii |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 8600023996735 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină ChiToys 96735 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.