| Tip | camion , autobetoniera |
| Scala | 1:40 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | galben |
| Dimensiuni | 250x110x65 mm |
| Длина машины | 25 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 31,6x18,5x10,8 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 8600023996742 |









