Caracteristici generale
| Tip | camion |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | khaki |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 380x145x100 mm |
| Длина машины | 38 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 42x19x12 cm |
| Greutate | 0.68 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | baterii |
| Inclus în plus | tanc |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 8533773995713 |
Specificațiile și imaginile produsului Set de mașini ChiToys Transport Truck (95713) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.