Caracteristici generale
| Tip | mașină de gunoi |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 480x190x220 mm |
| Длина машины | 48 cm |
| Greutate | 1.02 kg |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 4820159393992 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină ChiToys Y - 279 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.